у скільки разів зміниться період коливань маятника в ракеті яка стартує з поверхні Землі

вертикально вгору з прискоренням 30м/с2

Ответы на вопрос

Отвечает Доронина Лилия.

T1=2*pi*sqrt(L/g)  T2=2*pi*sqrt(L/(g+a)=sqrt(L/40)

T2/T1=sqrt((L/40)/L/10)=1/2