Обчисліть масу розчину хлоридної кислоти з масовою часткою 20 %, необхідну для нейтралізації

розчину кальцій гідроксиду масою 120 г з масовою часткою 10 %. у меня получилось либо 240, либо 60, что из этого правильно?

Ответы на вопрос

Отвечает Ворош Ігор.
M=(120*20)/10=240(гр)