Свинцева дробинка, яка летіла зі швидкістю 100 м/с, влучила в дерево і зупинилась. На скільки

градусів вона нагрілась, якщо 50% кінетичної енергії витратилось на нагрівання?

Ответы на вопрос

Отвечает Коршунова Валерия.

Ответ:

Объяснение: Дано: V=100 м/с кпд=0,5  с=130 Дж/кг*С   dt-?

По закону сохранения энергии 0*5*m*V^2/2=c*m*dt   dt=0,5*V^2/2*c=0,5*100^2/2*130=19 градусов