Визначте напругу ділянки кола якщо під час протікання крiзь нього електричного заряду 50 кл

електричне поле виконало роботу 11 кдж

Ответы на вопрос

Отвечает Гудко Виктория.
A=11 кДж=11000 Дж
q = 50 Кл

Робота електричного поля
A=U*q,  тоді
U=A/q=11000/50=220 В