Довжина секундної стрілки наручного годинника дорівнює 2 см. Яка швидкість руху кінця цієї стрілки

відносно. циферблата?

Ответы на вопрос

Отвечает Киржанова Полина.
Дано R=2см   T=60с     V- ?

V=2*π*R/T=6,28*2/60=0,21 см/с=2,1 мм/с