Спортсмен стрибає на мотоциклі з трампліна заввишки 1,8м,відразу за яким є рів заввишки 12м.З якою

найменьшою горизонитальною швидкістю мотоцикл має відірватися від трампліна щоб перелетіти через рів?

Ответы на вопрос

Отвечает Ли Валя.
Время движения равно времени падения с высоты 1,8 м:
t = √(2h/g) = √(2*1,8/10) = √0,36 = 0,6 c.
Отсюда находим скорость:
V = L/t = 12/0,6 = 20 м/с.