Серіппенің қатаңдық коэффициенті 20н/м,оған ілінген жүктің массасы 0,2 кг болса,серіппелі

маятниктің тербеліс периоды қандай? СРООООЧНОООО!

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Анжелика.

BSW: T=2П /m/k=

6*28* /0.2/20=0.628