Першу третину шляху автомобіль рухався з швидкістю 40 км/год, решта шляху з швидкістю 60 км/год.

Знайдіть середню швидкість автомобіля на першій та другій половині шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Лайер Мира.
Vср= S/t
s/2= t23 v23
vср= s/ s/2/t23 плюс s2/v2
vср= 2v1v2/ v1 плюс v2
2 40 60/ 40 плюс 60= 48 км/x
Ответ: 48 км.ч