Пилосос потужністю 500 Вт працює при напрузі 220В Визачте: а)силу струму, що споживається; б)опір;

в)витрату електричної енергій за 30хв

Ответы на вопрос

Отвечает Galkina Karina.
А)P=UI,I=P/U=2.27A
б)R=U/I=220/2.27=96.9 Ом
в)Q=Pt=500*1800=900000Дж=900кДж