Чому дорівнює сила тяжіння яка діє на тіло масою 2,5 кг?800г?1,2т?200г?


Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Лёша.
Fт1 = 2.5 кг * 10 Н/кг = 25 Н
Fт2 = 800 г * 10 Н/кг = 0.8 кг * 10 Н/кг = 8 Н
Fт3 = 1.2 т * 10 Н/кг = 1200 кг * 10 Н/кг = 12000 Н
Fт4 = 200 г * 10 Н/кг = 0.2 кг * 10 Н/кг = 2 Н