Допоможіть будь ласка Алюмінієвий брусок об’ємом 200 см* підвісили до динамометра при цьому пружина

розтягнулась на 5 см. Яку силу показуватиме динамометр якщо розтяг його пружини становитиме 10см.

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Оля.
Дано:
V=200см³=200*10⁻⁶м³
ρ=2700кг/м³
х₁=5см=0,05м
х₂=10см=0,1м
g=9,8Н/кг=10Н/кг
F₂-?
F=kx
F₁=kx₁, F₂=kx₂
k=F₁/x₁, k=F₂/x₂
F₁/x₁=F₂/x₂
F₂=F₁*x₂/x₁
F₁=mg, m=ρ*V, m=2700кг/м³*200*10⁻⁶м³=54*10⁻²кг=0,54кг
F₁=0,54кг*10Н/кг=5,4Н
F₂=5,4*0,1/0,05=10,8Н