Визначити силу струму в стальному провіднику завдовжки 5 м і перерізом 1 мм в квадрате на який

подано напругу 12 мВ(Питомий опір = 12*10в -8 степені Ом*м)

Ответы на вопрос

Отвечает Коваль Петро.

Знаходимо опір по геометричним параметрам провідника: R=(ρ₀×l)/s=12*10⁻⁸×5/10⁻⁶=0.6 Ом

Знаходимо силу струму на ділянці кола (закон Ома): I=U/R=12*10⁻³/0.6=0.02 А

Відповідь: 0.02 А.