Обчислити архімедову силу, яка діє на повністю занурене тіло об'ємом 500см³


Ответы на вопрос

Отвечает Дейкун Юлия.
Сила Архимеда
Fa=po g V
V=500см3=500*10^-6м3
Fa=1000×10×500*10^-6=5Н
Ответ 5Н