ПОМОГИТЕ!!!!!!!!!!!!!! Трамвай пройшов перші 100 м із середньою швидкістю 5м/с ,а наступні 600 м -

із середньою швидкістю 10м/с. Визначте середню швидкість трамвая на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.

s1=100 м    s2=600 м   v1=5 м/с    v2=10 м/с   vcp=?

vcp=(s1+s2)/(t1+t2)

t1=s1/v1=100/5=20 c

t2=s2/v2=600/10=60 c

vcp=(100+600)/(20+60)=8.75 м/с

===================