У коливальному контурі напруга на конденсаторі змінюється з часом за законом u=4cos(1000пі)Через

який мінімальний проміжок часу від початку коливань модуль сили струму в котушці буде максимальним?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Александра.
Максимальный ток через Δt=T/4
ω=1000π=2*π/T
T=0.002 c
Δt=0.002/4=0.0005 c    (0.5 мс)
=====================