Електроскопу надали заряд , що дорівнює -6.4 ×10~10Кулон(десять в мінус десятому степені).Якій

кількості електронів відповідає цей заряд, якщо заряд електрона за модулем дорівнює 1,6×10~19кл, а його маса 9,1×10~31 кг? Збільшилась чи зменшилась при цьому маса електроскопа) будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Изместьева Ульяна.
N=q/e=6,4*10^-10/1,6*10^-19=4*10^9
Изменение массы m=N*me=4*10^9*9,1*106-31=36,4*10^-22 кг