який тиск у камери колеса фвтомобіля, якщо на порошень насоса площею 12 см2 діє сила 240 Н.


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

12 см2 = 0,0012 м2 P = F/S Р = 240/0,0012 Р = 200000 Па = 200кПа