Через лампу розжарення проходить струм 0,8 А. Скільки вільних електронів проходить через поперечний

переріз волоска лампи за 1 секунду?

Ответы на вопрос

Отвечает Жуковская Анастасия.

I=q/t

q=It

q=0.8*1=0.8 Кл