Плииз(((((70. Горизонтальна платформа масою 250 кг обертається навколо вертикальної осі, виконуючи

20 об/хв. На краю платформи стоїть людина масою (точковою) 80 кг. З якою частотою буде обертатися платформа, якщо людина переміститься на 0,5 R до центра платформи? 71. З якою частотою буде обертатися платформа, задана умовою попередньої задачі,якщо людина перейшла в її центр?

Ответы на вопрос

Отвечает Собачкина Катерина.
Ответ: (0,5*m*R^2+m1*R^2)*2*pi*n=(0,5*m*R^2+ m1*0,25*R^2)*2*pi*n1; n1=((0,5*m+m1)*n)/(0,5*m+m*0,25); m=250; m1=80; n=20