Тіло вільно падає з висоти 196 м. Який шлях подолало це тіло за другу половину часу польоту?


Ответы на вопрос

Отвечает Федосеев Валера.

H=196 m= gt^2/2

t=корень из 2H/g

h=H-h1

h1=g(t/2)^2/2= gt^2/2= 2gH/g8= H/4

h=H-h1=H-H/4=3H/4

h=3*196/4 =147 m