ХЕЛП. ЕРС джерела дорівнює 9 В, його внутрішній опір - 1 Ом. Визначте опір зовнішнього кола, якщо

напруга на затискачах джерела становить 8,5 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Александр.

E=9 B   r=1 Ом   U=8.5 B   R=?

I=E/(R+r)    U=I*R     I=(E-U)/r

R=U/I=U*r/(E-U)=8.5*1/(9-8.5)=17 Ом

==================