Гірська стежка проходить в півн. напрямку 3 км., 4 на півн. сх., 4 на півд. сх.,11 км на південь.

Визначте шлях який пройшов по ній турист та його переміщення.

Ответы на вопрос

Отвечает Бурец Антон.
1 ) найдем весь путь S=S1+S2+S3+S4=3+4+4+11=22 км

2) найдем модуль перемещения S=√Sх^2 + Sу^2

Sx=S2x+S3x=2*S2*cos45=2*4*√2/2=4*√2 (км)

Sу=S1-S4=-8 км

S=√(32+64=√96=9,8 км