Провідник по якому тече струм 5 А поміщений в магнітне поле з індукціэю 10 мТл. Кут між напрямом

струму і вектором магнітноі ідукціі поля 60°. Знайдіть довжину провідника якщо поле діэ на нього з силою 20 мН.

Ответы на вопрос

Отвечает Лыков Никита.
L=F/BI·sinα c формулы А=ВILsinα
l=0,02·2/0,01·5·√3=0,462 м
Отвечает Дегтярёв Роман.
Посмотри может так. так.так.