СКІЛЬКИ НАДЛИШКОВИХ ЕЛЕКТРОНІВ ПЕРЕБУВАЄ НА НЕГАТИВНО ЗАРЯДЖЕНОМУ ТІЛІ , ЯКЩО ЙОГО ЗАРЯД ДОРІВНЮЄ -

4,8* 10 в минус 19 степені кл

Ответы на вопрос

Отвечает Санько Костя.
  дано:
q=-4,8*10^-19Кл
q1=-1,6*10^-19Кл
N-?
чтобы найти число електронов, необходимо общий заряд -4,8*10^-19Кл разделить на заряд электрона -1,6*10^-19Кл
N=q/q1
N=-4,8*10^-19/-1,6*10^-19=3
Відповідь: на негативно зарядженому тілі перебуває 3 надлишкових електрона .