СРОЧНО Один велосипедист протягом 12СРОЧНО Один велосипедист протягом 12 с рухався зі швидкістю6

м/с, а другий проїхав ту саму ділянку шляху за 9с. Яка середня швидкість другого велосипедиста на цій дялянці шляху?Будь ласка напишіть ДАНО

Ответы на вопрос

Отвечает Соболь Вика.

Дано:

t1 = 12 c

v1 = 6 м/c

t1 = 9 c

---------------

v2 - ?


Формулы:

V2 = s2/t2; s2 = s1 = v1 *t1

V2 = (сверху)v1 * t1 (снизу) t2

 

Решение:

V2 = (сверху)6 v/с *12 c(снизу)9 c = 8 м/с


Ответ: 134. 8 м/с.