Який ККД підйомника з бензиновим двигуном, якщо для піднімання вантажу 150кг на висоту 60м

необхідно спалити 9г бензину?

Ответы на вопрос

Отвечает Иценко Егор.
Бензин m=9 г =0.009 кг; q=46 MДж/кг
Q=m*q=46*10^6*0.009=414000 Дж
Q1=M*g*h=150*10*60=90000 Дж
К=Q1/Q=90000/414000=0.22