Відбувається електроліз розчину CuSO4. ККД установки - 60%.Скільки міді можна отримати,якщо за

напруги 20В витрачено 33000Дж енергії

Ответы на вопрос

Отвечает Завадская Дарья.

E1=eta*E=0.6*33000=19800 J

E1=U*I*t

I*t=E1/U=990 A*s

m=kIt= 3,3•10-7*990=0.33*10^-3 kg=0.33 g