ДАЙТЕ БУДЬ ЛАСКА ПОВНУ ВІДПОВІДЬ, З ДАНО. 8. Провідник, сила струму в якому дорівнює 15 А,

знаходиться в однорідному магнітному полі з індукцією 50 мТл. Який кут утворює з напрямом вектора магнітної індукції прямолінійна ділянка провідника довжиною 20 см, якщо на цю ділянку діє з боку магнітного поля сила 75 мН? (3 бали)

Ответы на вопрос

Отвечает Бонд Митя.

Ответ:

30°

Объяснение:

Дано:

І=15А

В=50мТл=0,05Тл

L=20см=0,2м

F=75мН=0,075Н

=======

а-?

F=BILsina=>

sina=F/(BIL)=0,075/(0,05*15*0,2)=

=0,5=30°

Отвечает Мятова Софья.

Ответ:

F= BILsinα

sinα= F/BIL

sinα = 75 *10⁻³/{50*10⁻³*15*0.2} = 0.5

α = 30°

Объяснение: