Провідник, сила струму в якому дорівнює 15 А, знаходиться в однорідному магнітному полі з

індукцією 50 мТл. Який кут утворює з напрямом вектора магнітної індукції прямолінійна ділянка провідника довжиною 20 см, якщо на цю ділянку діє з боку магнітного поля сила 75 мН? Можно пожалуйста с дано, и тд, буду благодарен

Ответы на вопрос

Отвечает Олофинская Вика.

Ответ:

30°

Объяснение:

I=15 A    B=50*10⁻³ Тл     L=0.2 м    F=75*10⁻³ H     α=?

===

F=I*B*L*sinα

sinα=F/(I*B*L)=75*10⁻³/(15*50*10⁻³*0.2)=0.5

α=arcsin0.5=30°

========================