Допоможіть, будь-ласка! До нитки підвішено вантаж масою 1 кг. Знайти силу натяжіння нитки, коли

вантаж піднімать з прискоренням 5 метрів за секунду в квадраті. (Роз'вязати задачу).​

Ответы на вопрос

Отвечает Оя Алексей.

Ответ: 15Н

Объяснение:

Дано:

m=1кг

g=10Н/кг

а=5м/с²

---------------

F-?

Cила натяжения нити при подъеме груза равна:

F=m*(g+a)=1*(10+5)=15Н