між двома пристанями за течією річки Катер проходить відстань 300 км за 10 год, а проти течії - за

15 год. Обчисли власну швидкість катера в стоя- чій воді.​

Ответы на вопрос

Отвечает Орский Тёма.

Ответ:

v(проти течії)=300/15=20км/год

v(за течією)=300/10=30км/год

v(катера)=(20+30)2=25км/год

v(течії)=30-25=5км/год