1. Спростіть вирази. (x − 2)(x² + 2x + 4). - 3x² (x² - 2x +1). -СРОООЧНООО


Ответы на вопрос

Отвечает Зейнелгабит Гаухар.

Ответ:

1)(x-2)(x²+2x+4)=x³-2³=x³-8

2)- 3x² (x² - 2x +1)= -3x²*x²-3x²(-2x)-3x²=-3x⁴+6x³-3x²

Пошаговое объяснение:

1)•Спрощуємо добуток за формулою

(a-b)(a²+ab+b²)=a³-b³

•обчислюємо степінь

2)•Помножте кожний додаток у дужках на

множник -3x²

•обчислюємо добуток

•добуток двух від'ємних чисел додатній

•обчислюємо добуток