→ 11/12 Поїзд проїхав 2км зі швидкістю 72 км/год. Скільки коливань здійснив у кабіні машиніста за

час руху поїзда маятник, якщо частота його коливань 0,2 Гц? N= 11:25 Зберегти і перейти далі​

Ответы на вопрос

Отвечает Платкова Полина.

Ответ:

Объяснение:

S = 2км = 2000 м

V = 72 км/год = 20 м/с

f =  0,2 Гц

n = ?

t = S / V = 2000 / 20 = 100 c

n = f*t = 0.2*100 = 20 колебаний