Поїзд проїхав 10800 м зі швидкістю 54 км/год. Скільки коливань здійснив у кабіні машиніста за час

руху поїзда маятник, якщо частота його коливань дорівнює 0,5 Гц?

Ответы на вопрос

Отвечает Іваницька Вікторія.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

S = 10 800 м

V = 54 км/ч = 15 м/с

ν = 0,5 Гц

_____________

n - ?

1)

Время движения:

t = S / t = 10 800 / 15 = 720 c

2)

Частота:

ν = n / t

Число колебаний:

n = ν·t = 0,5·720 = 360