Рух тіла задано рівнянням x=0,5 + 5t -2t^2 визнвчте переміщення за 2с і швидкість руху через 3с


Ответы на вопрос

Отвечает Лейко Олег.

Ответ:

х(2)=2.5м V(3)=-7м/с^2

Объяснение:

x(2)=0.5+5*2-2*2^2=2.5 м

V(3)=5-4*3=-7м/с^2