Період обертання кабіни каруселі дорівнює 5 с . Обчисліть її чистоту і кількість обертів за 5 хв


Ответы на вопрос

Отвечает Дельмухаметов Данила.

Ответ:

За 5 хв карусель зробить 60 обертів.

Объяснение:

Період обертання кабіни каруселі (T) дорівнює 5 с. Щоб знайти частоту (f), ми можемо використовувати формулу:

f = 1/T

де T - період обертання. В нашому випадку:

f = 1/5 = 0.2с^-1

Тепер, щоб знайти кількість обертів за 5 хвилин, ми спочатку переведемо 5 хвилин у секунди:

5 хв = 300 секунд

Тепер, ми можемо використати знайдену частоту, щоб знайти кількість обертів (N):

N = f * t = 0.2 * 300 = 60 обертiв

Отже, за 5 хв карусель зробить 60 обертів.