Коли на пружину підвісили суцільний мідний кубик з довжиною рeбра 3см, довжина пружини збільшилась

з 9 до 15 см. Визначтe силу тяжіння, яка діє на кубик, вагу кубика і жорсткість пружини

Ответы на вопрос

Отвечает Король Игорек.
Плотность меди ро=8.96г/см³, объем кубика v=3³=9cм³, масса m= po*v=80.64г=0.08064кг, сила тяжести (вес) Р=mg=0.8064Н, удлинение пружины х=15-9=6см=0.06м, по закону Гука коэфф. жесткости к=Р/x=0.8064/0.06=13.44 Н/м