Крила бджоли коливаються з частотою 240 Гц. Скільки помахів крильми зробить бджола,поки долетить

додо квітковогополя,розташованого на відстані500 м від вулика, якщо воналетить зі швидкістю 18 км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Алферов Тихон.

время= 500/5=100 с

количество=240*100=24000 махов