Довжина секундної стрілки баштового годинника дорівнює 1,5 м Яка швидкість руху кінця цієї

стрілки відносно циферблата?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рамазанова Юля.

Ответ:

R = 1,5 м

Т = 60 с

v = 2ПR/T

v = 2*1,5 м*3,14 / 60 с = 3*3,14/60 = 0,157 м/с

Объяснение:

R - радіус кола, в даному випадку - довжина секундної стрілки

Т - період обертання, тобто час, за який здіснюється 1 обертання, для секундної стрілки це 60 с.

П - число Пі, приблизно дорівнює 3,14