на одне плече діють сили 4 Н та 6 Н на відстанях віж осі обертання 20 см та 40 см відповідно . Щоб

зрівноважити важіль ло другого плеча підвішують вантід. Знайдіть масу вантажу, якщо відстань до точки пілвісу 50 см

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Ответ:

4*0.2+6*0.4=0.8+2.4=3.2 н/м

3.2/0.5=6.4 Н

Объяснение:

надеюсь все ясно

поставь коронку и спасибо пж