На одне плече підвисили вантажі масою 400г і 600г на відстанях 20 см та 40 см відповідео. Щоб

зрівняти важіль до другого плеча підвішують вантаж .знайти масу вантажу ,якщо відстань до точки підвису 50см.Масові важеля можно знехтувати.

Ответы на вопрос

Отвечает Мурлаев Вадим.
Условие равновесия - равенство моментов сил (400*20+600*40)=х*50, х=32000/50= 640 г= 0.64кг