Сполучені посудини являють собою U-подібну трубку з постійною і однаковою площею поперечного

перерізу колін 4 см2. У посудину налита вода. У ліве коліно посудини доливають гас вагою 1 Н . Знайдіть різницю рівнів води у правому та лівому колінах.

Ответы на вопрос

Отвечает Прилепская Оля.

Ответ:

Пусть p1-плотность ртути, p2- плотность воды.

p1*g*h1=p1*g*h2=p2*g*h

(h2-h1)*p1*g=p2*g*h

h1-h2=p2*h/p1=1000*15/13600=1,1 см

Объяснение: