Гальмо легкового автомобіля є справним,якщо за швидкості 8 м/с гальмівний шлях автомобіля дорівнює

7,2м. Визначте час гальмування та прискорення руху автомобіля.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рубчинский Никита.

Ответ:

а≈4.44 м/с² t=1.8 c

Объяснение:

S=v0t-(at²)/2

V=V0-at; V=0

V0=at; a=V0/t

S=V0t-(V0t)/2=(2*V0t-V0t)/2=V0t/2

S=V0t/2; t=2S/V0=2*7.2/8=1.8 с

a=V0/t=8/1.8≈4.44 м/с²