Пружина жорсткістю 40 h/m стинулась на 4 см.На скільки більшу силу треба прикласти до ціеї пружини

щоб розтягнути її на 10 см

Ответы на вопрос

Отвечает Меньшиков Александр.

Відповідь:

2,4 Н

Пояснення:

Дано:

F-?                            F1=K*X1           F1=40*0,04=1,6H

k=40n/m                  F2=k*x2          F2=40*0,1=4H

x1=4cm=0,04m        F=F2-F1          F=4-1,6=2,4H

x2=10cm=0,1m

(числа біля літер це індекси(вони маленькі))