Допоможіть будь ласка, щоб розтягнути пружину на 5см, необхідно прикласти силу 2Н, яку силу треба

прикласти щоб розтягнути ту саму пружину на 30см?

Ответы на вопрос

Отвечает Кирюхин Паша.

Відповідь:

12 Н

Пояснення:

Так як пружиа одна й та сама, то  це означає, що жорсткість однакова

k_{1}=k_{2}=k_{}

F_{1 }пруж=k_{}*x_{1}

k_{} = \frac{F_{1} }{x_{1} }

k_{} = \frac{2}{0.05} = 40 Н/м

F_{2} пруж = 40*0,3 = 12 Н

Сантиметри обов'язково переводимо в метри при обчисленнях.

Отвечает Ярошевич Никита.

ОтвеОтветт:

Объяснение:

Ответ:30:5=6

6*2=12

Объяснение: * - ЗНАК умножения