тіло яке кинули під кутом до горизонту, досягло максимальної висоти h=10м, а горизонтальному

напрямку полетіла 20м до моменту падіння. Під яким кутом і з якою початковою швидкість кинули тіло? Вважайте, що g=10м/с².​

Ответы на вопрос

Отвечает Боровиков Руслан.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

H = 10 м

L = 20 м

_________

α - ?

Максимальная высота:

H = V₀² ·sin² α / (2·g)           (1)

Максимальная дальность полета:

L = V₀²·sin 2α / g                 (2)

Разделим (2) на (1)

L / H = 2·sin 2α / sin² α

20 / 10 = 2·2·sin α· cos α / sin²α

tg α = 2

α ≈ 64°

Угол:

Из (1):

V₀² = 2·g·H / sin²α

V₀ = √ (2·g·H) / sin α

V₀ = √ (2·10·10) / sin 64° = √ (200) / 0,8988 ≈ 16 м/с