СРОЧНО СРОЧНО СРОЧНО 25б Визначити виштовхувальну силу, що діє на тіло об’ємом 25см 3 , занурене

у гас.

Ответы на вопрос

Отвечает Самоволькина Алина.

Відповідь:

0.2Н

Пояснення:

V=25 см= 0.000025см^3

Fa=ро*g*V

Fa=0.000025*800*10=0,2H

(одиниці сам\а напишеш))