Кашалоти можуть занурюватись на глибину до 1км.Знайти який тиск діє на кашалота.


Ответы на вопрос

Отвечает Драгнилова Яна.

Ответ:

p = pgh = 1000 * 10 *1000 = 10^7 Па

Объяснение: