Визначте питомий опір матеріалу дротини завдовжки 450 м і перерізом 5 мм2, якщо її опір дорівнює

2,5 Ом. З якого матеріалу виготовлена дротина?

Ответы на вопрос

Отвечает Лядова Оксана.

Ответ:

R=pl/S

p=RS/l

p=2.5*5*10⁻⁶/450=0.0278*10⁻⁶

це алюміній