на електроплитці Увімкни не в мережі напругою 220в стоїть каструлі в якій міститься в 0 5 л води з

початковою температурою 10 градусів за 12 хвилин з Вода закипає визначте ККД установки якщо сила струму в електроплитці становить 5 А ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лабузов Костя.

I= 2,5 A                       η=(Aп/Aз)*100%= (Qп/Qз)*100%=

U= 220 B                  =(сmΔt/IUT)100%;  Δt=t₂-t₁= 100°C-10°C= 90°C;        

t= 12 мин =720 c         m= ρV= (1000 кг/м³)*0,57*10⁻³м³=0,57 кг;

c=4200 Дж/кг*°С              η=(4200 (Дж/кг)*°С * 0,57 кг * 90/2,5*220*720)100=

V=0,57 л=                      =(215460/396000)100=54%;

=0,57*10⁻³ м³             Ответ: η=54%.

ρ=1000 кг/м³

Tн.=10°С

Tк.=100°С

______________

η-?